СРОЧНОООО!!!!!!!!! даю 100 балов!!!!!!! Обчисліть кількість речовини амоніаку, якщо його маса

становить 115 г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рогоза Ваня.

Відповідь:

0,15 моль

Пояснення:

n=m/M, де n - кількість речовини ( у молях), m - молярна маса речовини (чисельно дорівнює відносно молекулярній) і М - маса речовини

формула амоніаку NH3. Знаходимо відносну молекулярну масу NH3

Mr(N) + Mr(H)*3 = 14+1*3 = 17; відносно молекулярна маса = молярній тому молярна маса NH3 складає 17 г/моль. Підставляємо числові значення

n=m/M => 17 г/моль : 115 г ≈ 0,15 моль