Позначте загальне число атомів у воді кількістю речовини 0,45 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёва Светлана.

Дано:

n(H2O)= 0,45 моль

Знайти: N-?

Розв'язок:

n =  \frac{n(e)}{na}

N- кількість атомів або молекул

Na- стала Авогадро

n(e) = n \times na

N= 0,45 × 6,02×10²³ = 2,7×10²³