Як приготувати розчин масою 80 г в якому масова частка натрій карбонату становить 40% хєлпппппппп​


Ответы на вопрос

Отвечает Корсаков Женя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(раствора)=80 г

w(Na2CO3)=40 %

Найти:

m(Na2CO3)-?

m(растворителя)-?

Решение:

m(Na2CO3)=m(раствора)*w(Na2CO3)/100=80*40/100=32 г

m(растворителя)=m(раствора)-m(Na2CO3)=80-32=48 г