Який об’єм вуглекислого газу утворюється під час спалювання 12 л метану, якщо вихід становить 50%?


Ответы на вопрос

Отвечает Санников Алексей.

Відповідь:

CH4+2O2=CO2+2H2O

V(CH4):V(CO2)=1:1

Vт(СО2)=12л

Vп(СО2)=12*50/100=

Пояснення: