Обчисліть масу(г) Гідрогену , що є в складі 200г води. 1) 18 2) 16 3) 2 4) 22 5) 100


Ответы на вопрос

Отвечает Ахрамович Маша.

Ответ:

Объяснение:

М(Н2О) = Ar(H) * 2 + Ar(O) = 1 * 2 + 16 = 18

w(H) = Ar(H) * n /М(Н2О) * 100 % = 2/18 * 100% = 11,1%

m(H) = m(H2O) * w(H) : 100% = 200 * 11,1% : 100% = 22 г

Відповідь: 4) 22