Яка маса кальцію потрібна для горіння, якщо маса кисню, що пішла на реакцію, 32 г та утворилося 112

г кальцій оксиду? ДАЮ ВСЕ БАЛЛЫ

Ответы на вопрос

Отвечает Глотова Ульяна.

Відповідь:

Са+О2=2СаО

х + 32 = 112г

за законом збереження маси речовини

маса кальцію потрібна для горіння=112-32=80г  

Пояснення: