УКАЖІТЬ МОЛЯРНУ МАСУ РЕЧОВИНИ, 4 МОЛЬ ЯКОЇ МАЮТЬ МАСУ 464 Г: *


Ответы на вопрос

Отвечает Глухова Валерия.

Объяснение:

m=n•M

n=m/M

M=m/n

M=m/n=464/4=116г/моль