Масова частка Гідрогену у леткій сполуці з Гідрогеном елемента V групи дорівнює 8,8%. Назвати

елемент. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Крутских Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Формула леткої сполуки  V групи - ЕН₃

Молекулярна маса Mr(ЕН₃) = 3 /0,088 = 34

Атомна маса елемента Ar(Е) = 34 - 3 = 31

Це фосфор (Р)