11. Вкажіть масову частку Оксигену в речовині, формула якої СО2 .​


Ответы на вопрос

Отвечает Шадрина Екатерина.

Ответ:

M(CO2)=12+32=44

w(O)=32/44*100=73%

Объяснение:

Отвечает Бураева София.
Оксиген має масову частку в речовині, формула якої є СО2, на рівні 44%. Формула СО2 вказує, що речовина складається з одного атома вуглецю і двох атомів кисню. Масова частка оксигену у речовині СО2 становить 44%, а масова частка вуглецю - 56%. Це означає, що у речовині СО2 на 44% складається з атомів оксигену, а на 56% - з атомів вуглецю.