ХЕЛП!!!Даю багато Знаходиться в шостій групі. Відносна молекулярна маса оксиду 100. Знайти

елемент.

Ответы на вопрос

Отвечает Gold Crazykonan.

Ответ:

Объяснение:

Формула вищого оксиду VI групи RO₃, тобто у оксиді 3 атоми Оксигену звідси маємо:

R + 16 * 3 = 100

R + 48 = 100

R = 100 - 48

R = 52

Цей елемент - Хром (Cr), він знаходиться в VI групі і його молярна маса дорівнює - 52

Формула оксиду : CrO₃