Визначте молекулярну масу формулу вуглеводню, масова частка карбону в якому становить 85,7%,

гідрогену 14,3%. Відносна густина його повітрям становить 2, 414

Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Глеб.

Объяснение:

Mr(CxHy)=D•M(повітря)=2.414•29=70

w(C)=x•Ar(C)/Mr(CxHy)

w(H)=x•Ar(H)/Mr(CxHy)

x=w(C)•Mr(CxHy)/Ar(C)=0.857•70/12=5

y=w(H)•Mr(CxHy)/Ar(H)=0.143•70/1=10

C5H10