Яка маса етанолу утвориться внаслідок бродіння глюкози масою 244,8 г, що містить 36% домішок?


Ответы на вопрос

Отвечает Амантай Айбол.

Ответ: m(C2H5OH) = 80,077 г

m(C6H12O6.чист) = 244,8 - 244,8×0,36 = 156,672 г

156,672г . . . . . . . x г

C6H12O6 == 2C2H5OH + 2CO2↑

. . 180 . . . . . . . . . 92

x = (156,672 × 92) : 180 = 80,077 г

PS точки ничего не значат