4. Які з наведених частинок можуть виступати в ролі комплексоутворювача (центрального йона) у

складі комплексних сполук: Co*, H,O, CN, Ni², NH,, Fe3+ F;​

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьев Илья.

\frac{20!}{13!*7!}  * \frac{15!}{9!*6!} = \frac{10*11*12*13*14*15*14*15*16*17*18*19*20}{2*3*4*5*6*7*2*3*4*5*6} = 387987600