Складіть молекулярні та повні й скорочені йонні рівняння  реакцій обміну між

електролітами в розчинах: барій гідроксид і калій фторид Допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Золотилова Елена.

Объяснение

1) 3NaOH + H3PO4 = Na3PO4 + 3H2O

3Na(+) + 3OH(-) + 3H(+) + PO4(3-) = 3Na(+) + PO4(3-) + 3H2O

3OH(-)+ 3H(+) = 3H2O

OH(-) + H(+) = H2O

2) Ba(OH)2 + 2KCl = BaCl2 + 2KOH

Ba(2+) + 2OH(-) + 2K(+) + 2Cl(-) = Ba(2+) + 2Cl(-) + 2K(+) + 2OH(-)

реакция не идёт

3) Al2(SO4)3 + 6LiOH = 2Al(OH)3 + 3Li2SO4

2Al(3+) + 3SO4(2-) + 6Li(+) + 6OH(-) = 2Al(OH)3 + 6Li(+) + 3SO4(2-)

2Al(3+) + 6OH(-) = 2Al(OH)3

Al(3+) + 3OH(-) = Al(OH)3

успіху тобі