❗️❗️ПОМОГИТЕЕЕ!!!!! Є речовини: силіцій(IV) оксид, вода, натрій, кальцій оксид, фосфор(V) оксид,

калійгідроксид. Які з цих речовин можуть взаємодіяти між собою? Напишіть рівняння відповідних реакцій і назвіть отримані продукти.

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.

Объяснение:

силіцій(IV) оксид SiO2, вода H2O, натрій Na, кальцій оксид CaO, фосфор(V) оксид P2O5, калійгідроксид KOH

SiO2 + H2O≠

SiO2 + Na ≠

SiO2 + CaO = CaSiO3

SiO2 + P2O5 ≠

SiO2 + 2KOH = K2SiO3 + H2O

2H2O + 2Na = 2NaOH + H2

H2O + CaO = Ca(OH)2

3H2O + P2O5 = 2H3PO4

H2O + KOH ≠

Na + P2O5 ≠

Na + KOH ≠

3CaO + P2O5 = Ca3(PO4)2

CaO + 2KOH ≠

P2O5 + 6KOH = 2K3PO4 + 3H2O