ДАЮ СТО БАЛОВ СРОЧНОпридії на залізо розчином хлоридної кислоти масою 36,5 г добули врдень об'ємом

10 л(за н.у) визнасте відносний вихід цього газу

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеев Иван.

2HCl+Fe=>FeCl2+H2

n(HCl)=m/M=36,5/36,5=1моль

n(H2)практ=10/22,4=0,4464 моль

n(H2)теор=n(HCl)×1/2=0,5моль

η=n(Н2)практ/n(H2)теор=0,4464/0,5×100%=89,3%