Молекулярне рівняння, йонно-молекулярне рівняння і скорочене йонне рівняння BaCl2+H2SO4=NaOH+H3PO4


Ответы на вопрос

Отвечает Забелина Ксюша.

Ba+2+2Cl-1+2H+1+SO4-2=2H+1+2Cl-1+BaSO4
Ba+2+SO4-2=BaSO4
3Na+1+3OH-1+3H+1+PO4-3=3Na+1+PO4-3+3H2O
OH-1+H+1=H2O