Определите плотность р жидкости, если на глубине h=8,0 м она создаёт гидростатическое давление р=64

кПа [g=10 H/кг] ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!! ДАЮ 40 БАЛЛОВ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Зырянова Юлия.

Ответ:

Щоб вирішити цю задачу, ми можемо використати рівняння гідростатики:

P = ρ*g*h

де P — тиск на глибині h, ρ — щільність рідини, g — прискорення сили тяжіння, h — глибина рідини.

Дано, що тиск на глибині 8,0 м дорівнює 64 кПа, а g = 10 H/кг. Нам потрібно знайти густину рідини ρ.

Підставляючи задані значення, отримуємо:

64 кПа = ρ * 10 H/кг * 8,0 м

Спрощуючи, отримуємо:

ρ = 64 кПа / (10 H/кг * 8,0 м) = 0,8 кг/м^3

Отже, густина рідини 0,8 кг/м^3.

Відповідь: ρ = 0,8 кг/м^3.