Визначте елемент V групи, відносна молекулярна маса вищого оксиду якого становить 142. терміново!

дам 50 б

Ответы на вопрос

Отвечает Боровик Костя.

Ответ:

Объяснение:

Формула вищого оксиду V групи Е2О5  У оксиді 5 атомів Оксигену, тому складемо формулу і знайдемо елемент Е . Нехай він буде - х

2х + 16 * 5 = 142

2х + 80 = 142

2х = 142 - 80

2х = 62

х = 62 : 2

х = 31

Цей елемент Фосфор, так як його молекулярна маса дорівнює 31 г/моль і він знаходиться в V групі