Допоможіть будь ласка!! Визначити, де більше міститься атомів: в 1г вуглецю чи в 1г фосфору? ​


Ответы на вопрос

Отвечает Сапель Саша.

Объяснение:

N(C)= n•Na = (m/M)•Na = (1/12)•6.02•10²³ = 5.02•10²²атомів

N(P)= n•Na = (m/M)•Na = (1/31)•6.02•10²³ = 1.94•10²²атомів