Обчисліть число атомів Гідрогену в порції водню кількістю речовини 6 моль​


Ответы на вопрос

Отвечает Вященко Артем.

Відповідь:

Н2- в молекулі 2 атоми

в 6 моль Н2= 6*2*6,02*10²³=72,24*10²³моль⁻¹

Пояснення: