Порахуйте кількість молекул якщо кількість речовини води 7.53 моль


Ответы на вопрос

Отвечает Кит Никита.

Ответ:

Объяснение:

N(H2O) = n(H2O) * Na = 7,53 * 6,02 * 10²³ = 45,33 * 10²³ молекул