Закінчіть схеми хімічних реакцій: а) Р + O 2 → б) Ba + O 2 → в) C + O 2 → г) Na + O 2 → д) Al + O

2 → е) N 2 + O 2 → допоможіть дам 20 б!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Томилов Саша.

Ответ:

Объяснение:

a) 2P + 5O2 = 2P2O5

b) 2Ba + O2 = 2BaO

B) C + O2 = CO2

г) 4Na + O2 = 2Na2O

д) 4AL + 3O2 =  2AL2O3

е) 2N2 + 5O2 = 2N2O5