1. Укажи число електронів в атомі Хлору. 2. Зазнач число протонів у атомі Оксигену. 3. Знайди число

нейтронів у атомі Бору, якщо його атомна маса дорівнює 11. 4. Яка кількість нейтронів і електронів у нукліді Са ? допоможіть будь ласка даю 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Косячко Диана.

Ответ:

1. У хлора 17 електронів

2.В Оксигені 8 протонів

3.N=11-5=6, в нього 6 нейтронів

4.N=40-20=20; в нукліді кальцію 20 електронів та 20 нейтронів