Обчисліть яку кількість речовини заліза становлять 1,5х10 в 23 атомів Fe


Ответы на вопрос

Отвечает Краскина Диана.

n(Fe) = N(Fe) : Na = 1,5×10²³ : 6,02×10²³ = 0,25 моль