Обчистили масові частки елементів у сполуці C6H12O6 СРОЧНО ​


Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

Якщо обчистили масові частки елементів у сполуці C6H12O6, то можна визначити нові масові частки кожного елемента, віднявши від початкових масових часток обсяги елементів, які були обчищені.

Елементарна сполука глюкози (C6H12O6) складається з 6 атомів вуглецю, 12 атомів водню та 6 атомів кисню.

Якщо обчистили масові частки всіх елементів у глюкозі, то можна визначити нові масові частки кожного елемента:

Маса вуглецю:

6 * 12.01 г/моль = 72.06 г/моль

Маса водню:

12 * 1.01 г/моль = 12.12 г/моль

Маса кисню:

6 * 16.00 г/моль = 96.00 г/моль

Таким чином, нові масові частки кожного елемента у сполуці C6H12O6 після очищення будуть:

Вуглець: 72.06 г/моль

Водень: 12.12 г/моль

Кисень: 96.00 г/моль