Розв'язати задачу: Обчислити, яка маса сульфатної кислоти утворюється в результаті взаємодії

сульфур (VI) оксиду кількістю речовини 7,5 моль з водою. (будь ласка розпишіть!)

Ответы на вопрос

Отвечает Николаев Валентин.

Відповідь:

SO3+H2O=H2SO4

n(SO3)=7,5моль

M(H2SO4)=98г/моль

n(SO3):n(H2SO4)=1:1

n(H2SO4)=7,5моль

m(H2SO4)=7,5*98=735г

Пояснення: