Срочно, даю 30 балівОбчислити кількість речовини водню об’ємом 65 л (н.у.).​


Ответы на вопрос

Отвечает Вершинин Даниил.

Ответ:

Объяснение:

n(H2) = V(H2)/ Vm = 65/22,4 = 2,9 моль