ДОПОМОЖІІТЬ!!!ДАЮ 50 БАЛІВ Обчисліть число молекул та атомів у йодi кiлькiстю речовини 0,75 моль.

Який об'єм займе ця рідина?

Ответы на вопрос

Отвечает Шувалов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Nм(I₂) = n(I₂) * Na = 0,75 * 6,02 * 10²³ = 4,515 * 10²³ молекул

Так как молекула йоду двохатомна, то

N(I₂) = 2Nм(I₂) = 2 * 4,515 * 10²³ = 9,03 * 10²³ атомів

Знайдемо об'єм:

V(I₂) =  n(I₂) * Vm = 0,75 * 22,4 = 16,8 л