Відносна густина газу за киснем дорівнює 3. Обчисліть масу цього газу об’ємом 5,6 літрів.


Ответы на вопрос

Отвечает Путивец Ева.

Ответ:

Объяснение:

М(газу) = D(О2) * М(О2) = 3 * 32 = 96 г/моль

Знайдемо кількість речовини газу:

n(газу) = V/Vm = 5,6/22,4 = 0,25 моль

Вичислимо масу який займе цей газ:

m(газу) = n(газу) * М(газу) = 0,25 * 96 = 24 г