Обчисліть кількість речовини атомів Оксигену,що міститься в наведеній сполуці кількістю 0.5 моль.

Сполука H3PO4

Ответы на вопрос

Отвечает Ежов Ваня.

Ответ:

Объяснение:

В 1 моль H3PO4 міститься 4 моль атомів Оксигену, тоді у 0,5 моль H3PO4 міститься у 4 рази більше моль атомів Оксигену, тобто  

кількість речовини атомів Оксигену 0,5 * 4 моль = 2 моль

число атомів Оксигену:

N(O) = 2 * Nа = 2 * 6,02 * 10²³ = 12,04 * 10²³ атомів