Виберіть реакцію сполучення 2Na + 2Н2О = 2NaOH + H2 3Ca + 2P = Ca3P2 CS2 + 4O2 = CO2 + 2SO3 HCl +

КOH = КCl + H2O

Ответы на вопрос

Отвечает Арефьев Иван.

2Na + 2H2O = 2NaOH + H2 - Окисно-відновна реакція

3Ca + 2P = Ca3P2 - Синтез

CS2 + 4O2 = CO2 + 2SO3 - Окиснення

HCl + KOH = KCl + H2O - Нейтралізаційна реакція

надеюсь помог