1. Одиниці вимірювання молярного об'єма: А)л/ моль; Б) г; В) г/моль. 2. Як позначається кількість

речовини: A) n; Б) m; В) М. 3. Яка величина дорівнює 6,02- 1023 А) число Авогадро; Б) молярний об'єм; В) кількість речовини. 4. Розрахувати відносну густину сульфур оксиду SO, за киснем. 5. Визначити об'єм та число молекул сульфур оксиду SO3, якщо його маса 20г.​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Катя.

1) А
2) А
3) А
4) D[O2](SO) = M(SO)/M(O2)
48 г/моль / 32 г/моль = 1.5 моль
5) SO3 не газ, но тут судя по всему хотели газ
V(SO3) = m(SO3)/M(SO3)*Vm
20 г / 80 г/моль * 22.4 л/моль = 5.6 л
N(SO3) = m(SO3)/M(SO3)*NA
20 г / 80 г/моль * 6.02*10^23 молекул/моль = 1.505*10^23 молекул