Обчисліть масу кислоти привзаємодії 0,5 моль SO3 у воді


Ответы на вопрос

Отвечает Аркадьева Алиса.

Ответ:

49 г

Объяснение:

H2O+SO3 = H2SO4
m(H2SO4) = n(H2SO4)*M(H2SO4) = n(SO3)*M(H2SO4) = 0.5 моль * 98 г/моль = 49 г