срочно даю 25 балів через дано !!!!!!!!!!!!!!!Приготувати розчин солі масою 230 г з масовою часткою

солі 15%

Ответы на вопрос

Отвечает Курбатова Виктория.

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=230г

w(солі)=15%

m(солі)=?

m(H2O)=?

m(солі)=m(розчину)× w(солі) = 230×0,15= 34,5г

m(H2O)= m(розчину) - m(солі) = 230 - 34.5 = 195,5г

Щоб приготувати розчин солі масою 230 г з масовою часткою солі 15%, треба 34.5г солі змішати з 195,5г води.