срочно !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! даю 25 балів !!!!!!!!!!!!!!!приготувати розчин солі масою 130грам

з масою часткою солі 7%

Ответы на вопрос

Отвечает Усенгалиева Дина.

Объяснение:

Дано:

m(розчину)=130г

w(солі)=7%

m(солі)=?

m(H2O)=?

m(солі)=m(розчину)× w(солі) = 130×0,07= 9.1г

m(H2O)= m(розчину) - m(солі) = 130 - 9.1 = 120.9г

Щоб приготувати розчин солі масою 130 г з масовою часткою солі 7%, треба 9.1г солі змішати з 120.9г води.