Допишіть рівняння та позначте продукти реакції: BaCl2 + H2SO4 =


Ответы на вопрос

Отвечает Султанов Олжас.

Ответ:

BaCl2 + H2SO4 = BaSO4 + 2 HCl

Объяснение:

:) незачто

Отвечает Чуркина Дарья.
BaCl2+H2SO4 = BaSO4 + 2HCl
продукти реакції: сульфат барію, хлороводень