Розрахуйте масу NaOH у реакції з 37 г хлоридної кислотиСрочно!!! ​


Ответы на вопрос

Отвечает Денисенко Даша.

Ответ:

Решение :

NaOH+HCl=NaCl+H2O

n(HCl) =37г/36,5г/моль=1,01моль

n(NaOH) =n(HCl) =1,01моль

m(NaOH)=1,01×40=40,4 г

M(NaOH)=16+1+23=40г/моль

Ответ: m(NaOH) =40,4 г