Допоможіть будь-ласка Закінчіть рівняння реакцій: а) залізо + купрум (ІІ) хлорид

______________________________ б) цинк сульфат + натрій гідроксид ___________________________ в) натрій карбонат + хлоридна кислота _________________________ г) кальцій хлорид + арґентум нітрат ______________________________ д) термічний розклад магній карбонату _______________________________

Ответы на вопрос

Отвечает Сорочинский Михаил.

Объяснение:

а) залізо + купрум (ІІ) хлорид

Fe + CuCl2 = FeCl2 + Cu

б) цинк сульфат + натрій гідроксид

ZnSO4 + 2NaOH = Zn(OH)2↓ + Na2SO4

в) натрій карбонат + хлоридна кислота

Na2CO3 + 2HCl = 2NaCl + H2O + CO2↑

г) кальцій хлорид + арґентум нітрат

CaCl2 + 2AgNO3= 2AgCl↓ + Ca(NO3)2

д) термічний розклад магній карбонату

MgCO3 = MgO + CO2↑