У 40г 20%-го розчину доляли ще 20мл води. визначіть масову частку солі в новоутвореному розчині

СРОЧНО!

Ответы на вопрос

Отвечает Гокоев Давид.

m(солі) = 20*40 / 100 = 8 г

m(р-ну) = 20 + 40 = 60 г

отже w(солі) = m(солі) / m(р-ну) = (8 г / 60 г)*100% = 13,3%