Розв язати разрахункові задачі 2.1 Обчисліть масову частку солі в розчині, якій містить 250 г

води і 50 г солі 2.2 Яка маса солі міститься в розчині масою 200 г із масовою часткою розчиненої речовини 20% 2.3 Обчисліть масу розчину кислоти з масовою часткою 15%, що можна приготувати з кислоти масою 30 г. Срочно ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗ до завтра

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Юлия.

Ответ:

2.1:

50/(250+ 50)  = 50/300 = 1/5 = 25%

2.2:

m (соли) = 200 г · 10 % ÷ 100 % = 20 (г) - соли.

2.3:W(в-ва) = 15%m(в-ва) = 90 гНайтиm(р-ра)m(р-ра) =m(в-ва) * 100% / W(в-ва) = 90 *100% / 15% =600 г

Объяснение: