Яка маса кальцій гідроксиду утвориться під час взаємодії кальцій оксиду масою 128 г з водою?

срочно!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Мисик Юля.

Ответ:

m Ca0 = 128 g

m Ca(OH)2 = ?

CaO + H2O = Ca(OH)2

M CaO= 56

M Ca(OH)2= 74

m Ca(OH)2= 128*74/56 = 169.14 g

Объяснение: