Виберіть можливу взаємодію, запишіть рівняння реакції: KOH + CuSO4 =AgNO3 + KCl = Ag + ZnCl2 =Zn

+ AgNO =CuCl2 + NaOH =Na2CO3 + H2SO4 = Fe(OH)2 + CuCl2 =

Ответы на вопрос

Отвечает Пестова Юлия.

Ответ:

KOH + CuSO4 = Cu(OH)2 + K2SO4

AgNO3 + KCl = AgCl + KNO3

Ag + ZnCl2 = AgCl + Zn

Zn + AgNO3 = Ag + Zn(NO3)2

CuCl2 + NaOH = Cu(OH)2 + 2NaCl

Na2CO3 + H2SO4 = Na2SO4 + H2O + CO2

Fe(OH)2 + CuCl2 = Fe(OH)2 + CuCl2 (немає реакції, оскільки Fe(OH)2 не розчинний у воді і не реагує з CuCl2)