Який обєм метану утвориться при взаємодії(||) оксиду обємом 5,6л з воднем обємом 8,4л


Ответы на вопрос

Отвечает Косолапова Юля.

Ответ:

Позначимо через х об'єм води, який був в акваріумі спочатку. Тоді після того, як з акваріума відлили 3/5 води, залишилося (1-3/5) частини води, тобто 2/5 частини води. За умовою задачі цей об'єм води дорівнює 16 літрам, тому ми можемо записати рівняння:

2/5 * х = 16

Щоб знайти х, потрібно розділити обидві частини на 2/5:

х = 16 / (2/5) = 40

Тому в акваріумі було 40 літрів води спочатку.