БУДЬЬЬ ЛАСКА ДАЮ 50 БАЛІВ ЦЕ ТЕРМІНОВО До 400 г розчину з масовою часткою солі 15% долили розчин

масою 800 г з масовою часткою солі 25%. Вкажіть, яка концентрація кінцевого розчну

Ответы на вопрос

Отвечает Борисович Станислав.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m₁(р-ну) = 400 г

w₁(солі) = 15%

m₂(р-ну) =800 г

w₂(солі) =25%

Найти: w(солі) -?

m₁(солі) = m₁(р-ну) * w₁(солі) : 100% = 400 * 15% : 100% = 60 г

m₂(солі) = m₂(р-ну) * w₂(солі) : 100% = 800 * 25% : 100% = 200 г

m(солі) = m₁(солі) + m₂(солі) = 60 + 200 = 260 г

m(р- ну) = m₁(р-ну) + m₂(р-ну) = 400 + 800 = 1200 г

w(солі) = m(солі) : m(р- ну) * 100%  = 260 : 1200 * 100%  = 21,7%