У воді об'ємом 230 мл розчинили барій гідроксид масою 70 г яка масова частка розчиненої речовини в

розчині? СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Маркевич Михаил.

Ответ: Щоб визначити масову частку розчиненої речовини в розчині, спочатку потрібно визначити загальну масу розчину.

Масова частка розчиненої речовини визначається як співвідношення маси розчиненої речовини до загальної маси розчину, помножене на 100%.

Загальна маса розчину складається з маси розчиненої речовини та маси розчинника (води). У даному випадку, ми знаємо масу розчиненої речовини (70 г) і об'єм розчину (230 мл), але нам потрібно перевести об'єм у масу води.

Для цього використаємо щільність води, яка становить близько 1 г/мл.

Маса води = об'єм води * щільність води

Маса води = 230 мл * 1 г/мл = 230 г

Загальна маса розчину = маса розчиненої речовини + маса води

Загальна маса розчину = 70 г + 230 г = 300 г

Тепер можемо визначити масову частку розчиненої речовини:

Масова частка = (маса розчиненої речовини / загальна маса розчину) * 100%

Масова частка = (70 г / 300 г) * 100% ≈ 23.33%

Отже, масова частка розчиненої речовини в розчині становить близько 23.33%.

Объяснение:

Отвечает Терешонок Полина.

Дано:

V(H2O) = 230 мл

m(Ba(OH)2) = 70 г

Знайти:

ω(Ba(OH)2) - ?

Розв'язання:

1) m(H2O) = ρ * V = 1 * 230 = 230 г;

2) m р-ну(Ba(OH)2) = m(Ba(OH)2) + m(H2O) = 70 + 230 = 300 г;

3) ω(Ba(OH)2) = m * 100% / m р-ну = 70 * 100% / 300 = 23,33%.

Відповідь: Масова частка Ba(OH)2 становить 23,33%.