Визнач формулу гідроксиду, відносна формульна маса якого 74. Елемент II групи (Розрахунок додати)


Ответы на вопрос

Отвечает Семенюк Алёна.

Ответ:

Me(OH)2 = 74 г/моль

X + (16 + 1) × 2 = 74

X + 32 + 2 = 74

X + 34 = 74

X = 74 - 34

X = 40

Відповідь: Ca.

Объяснение: