2) Розчинили сіль масою 16 г у воді масою 252 г. До утвореного розчину додали сіль масою 32 г.

Обчисліть масову частку солі в кінцевому розчині. СРОЧНОООО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Солодухина Ангелина.

Ответ:  16%

Объяснение:    Спочатку знайдемо масу розчину, додавши до води 16 г солі:

маса розчину = маса солі + маса води = 16 г + 252 г = 268 г

Після додавання додаткових 32 г солі загальна маса розчину становитиме 268 г + 32 г = 300 г.

Масова частка солі в кінцевому розчині:

маса солі в кінцевому розчині / загальна маса кінцевого розчину x 100%

Маса солі в кінцевому розчині = маса початкової солі + маса доданої солі = 16 г + 32 г = 48 г

Загальна маса кінцевого розчину = 300 г

Тому масова частка солі в кінцевому розчині дорівнює:

48 г / 300 г x 100% ≈ 16%