Який об'єм водню (н.у.) виділитися, якщо в реакцію з металічним калієм вступить 1 моль фенолу А)

11,2л Б) 22,4л В) 5,6л Г) 112л

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

2K+2C6H5OH=2C6H5OK+H2
n(H2)=n(C6H5OH)/2=1/2=0,5 моль
V(H2)=n(H2)*Vм=0,5*22,4=11,2 л