До розчину, що містить арґентум нітрат масою 42,5 г, добавили розчин магній хлориду. Визначте масу

осаду, що утворився. Задачу треба розписати, дякую

Ответы на вопрос

Отвечает Присяжнюк Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(AgNO3) = 42,5 г

Найти: m(AgCl) - ?

 42,5 г                                             х г

2AgNO3 + MgCl2 = Mg(NO3)2 + 2AgCl↓

n = 2 моль                                      n = 2 моль

M = 170 г/моль                              M = 143,5 г/моль

m = 340 г                                        m = 287 г

m(AgCl) = 42,5 * 287 : 340 = 35,875 г